tr 0535 292 51 59 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 1997. Sokak, Beypalas Residence, Kat: 6, Beylikdüzü-İstanbul

BLOG YAZILARIMIZ

Play Sports Abroad hakkında son haberleri ve duyuruları, bu sayfadan takip edebilirsiniz.
abd-kanada-spor-bursu

Amerika ve Kanada Spor Bursu

Amerika ve Kanada spor bursu sayesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde kolej bursu alabilir ve kolej yerleştirme scoutlarımız sayesinde akademik, atletik ve sosyal açıdan en uygun okulda öğrenim görebilirsiniz.
ilkkan-deniz-sahin-psa

İlkkan Deniz Şahin, Play Sports Abroad Danışmanlığı İle ABD’de!

Başkent ekibi Gençlerbirliği altyapısından yetişen ve Play Sports Abroad danışmanlığı ile bu sezon bayrağımızı ABD’de dalgalandıran 21 yaşındaki genç kaleci İlkkan Deniz Şahin, Tennessee Wesleyan Üniversitesi’yle konferans şampiyonu oldu.

Fenerbahçeli Ekin Çelikdemir, PSA İle ABD’ye Uçtu!

2012 yılından bu yana Fenerbahçe forması giyen 2001 doğumlu genç basketbolcu Ekin Çelikdemir, Play Sports Abroad danışmanlığı ile elde ettiği spor bursuyla ülkemizi ABD’de temsil edecek.

Play Sports Abroad (PSA) Hakkında | Neden Yurt Dışı Spor Bursu ve PSA?

Play Sports Abroad, sporcu ve öğrencilerin atletik ve akademik başarılarına göre; ABD, Kanada gibi yurt dışı ülkelerinde spor bursu ile okumasını sağlayan bir yurt dışı spor bursu danışmanlık firmasıdır.

PSA İle Burs Süreci Nasıl İşliyor?

Play Sports Abroad (PSA) Danışmanlık ile yurt dışı spor bursu başvuru süreci, 5 adımlık aksiyon planıyla işliyor.

PSA’dan ABD’ye Bir Transfer Daha: Simge Korkmaz

Geride kalan 8 sezonda Halkbank Spor Kulübü forması giyen 2000 doğumlu genç smaçör Simge Korkmaz, Play Sports Abroad (PSA) Danışmanlık aracılığıyla elde ettiği spor bursu ile yeni sezonda Amerika Birleşik Devletleri’nde ülkemizi temsil edecek.

Sahra Genç, PSA Farkı İle ABD’de!

2014-2015 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giyen 2002 doğumlu genç pivot oyuncusu Sahra Genç, Play Sports Abroad (PSA) Danışmanlık aracılığıyla elde ettiği spor bursu ile yeni sezonda ülkemizi Amerika Birleşik Devletleri’nde temsil edecek.