tr +90 (536) 709 14 96 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 A+Live Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, No: 7, Kat 13, İstanbul

BLOG YAZILARIMIZ

Play Sports Abroad hakkında son haberleri ve duyuruları, bu sayfadan takip edebilirsiniz.
Spor-Bursu-ve-Akademik-Burs

Spor Bursu ve Akademik Burs Başvurusu

Yurt dışında öğreniminizi tamamlamak ve kariyerinizi sağlam temeller ile oluşturmak için burs başvurusu yaparak Amerika ya da Kanada’da da eğitim şansı elde edebilirsiniz.
yurt-dısı-sporcu-bursu-asamaları-nelerdir

Yurt Dışı Sporcu Bursu Aşamaları Nelerdir?

Yurt dışı sporcu bursu için ilk olarak alanında başarılı ve referansları kuvvetli bir danışmanlık firması ile çalışması gerekmektedir. Play Sports Abroad bu alanda en başarılı firmalardan biri olarak, bu süreci daha önce yaşamış profesyoneller ile hizmet vermektedir.
yurt-dısı-spor-bursu

Yurt Dışı Spor Bursu

Yurt dışı spor bursu kapsamında Play Sports Abroad sporcu ve öğrencilere atletik ve akademik başarılarına göre Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi yurt dışı ülkelerinde burslu okuma fırsatı vermektedir.
spor-bursu-nasil-alinir

Spor Bursu Nasıl Alınır?

Spor bursu, aktif olarak spor yapan öğrencilerin kariyerlerini oluşturmaları ve eğitim hayatında kolaylık elde etmesini sağlar.
sat-hakkında-bilinmesi-gerekenler

SAT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yurt dışında okumak isteyen öğrenciler için en önemli kavramlardan biri SAT olarak karşımıza çıkar. Meslek alanında ülke sınırlarını aşmak isteyenlerin bu testi alması ve gerekliliklerini karşılaması önemlidir.
kimler-spor-bursu-alabilir

Kimler Sporcu Bursu Alabilir?

Spor bursu, öğrencilerin Amerika ve Kanada gibi bu alanda başarılı yurt dışı ülkelerinde akademik kariyerlerini ve spor başarılarını geliştirmelerini sağlar.
abd-kanada-spor-bursu

Amerika ve Kanada Spor Bursu

Amerika ve Kanada spor bursu sayesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde kolej bursu alabilir ve kolej yerleştirme scoutlarımız sayesinde akademik, atletik ve sosyal açıdan en uygun okulda öğrenim görebilirsiniz.
ilkkan-deniz-sahin-psa

İlkkan Deniz Şahin, Play Sports Abroad Danışmanlığı İle ABD’de!

Başkent ekibi Gençlerbirliği altyapısından yetişen ve Play Sports Abroad danışmanlığı ile bu sezon bayrağımızı ABD’de dalgalandıran 21 yaşındaki genç kaleci İlkkan Deniz Şahin, Tennessee Wesleyan Üniversitesi’yle konferans şampiyonu oldu.

Fenerbahçeli Ekin Çelikdemir, PSA İle ABD’ye Uçtu!

2012 yılından bu yana Fenerbahçe forması giyen 2001 doğumlu genç basketbolcu Ekin Çelikdemir, Play Sports Abroad danışmanlığı ile elde ettiği spor bursuyla ülkemizi ABD’de temsil edecek.