tr 0535 292 51 59 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 Kozyatağı Mh., Çardak Sk., Şaşmaz Sitesi, B-2, No: 4/18, Kadıköy

Yurt Dışı Spor Bursu

yurt-dısı-spor-bursu

Yurt dışı spor bursu kapsamında Play Sports Abroad sporcu ve öğrencilere atletik ve akademik başarılarına göre Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi yurt dışı ülkelerinde burslu okuma fırsatı vermektedir.

Yurt dışı öğrenci danışmanlık firması ile sahip olduğu networkleri fark yaratmak için kullanmaktadır. Play Sports Abroad kurucuları spor bursu ile Amerika ve Kanada’da geçirdikleri başarılı eğitim ve spor hayatı sayesinde deneyimlerini birinci ağızdan aktarmaktadır.

Bunun yanı sıra Play Sports Abroad çatısında çalışan tüm danışmanlar, deneyimlerini ve alanındaki uzmanlıklarını öğrencilerine aktarmaktadır. Sporcuların akademik başarılarını ve sportif kariyerlerini şekillendirmesi için tüm deneyimlerini sunmaktadır.

Spor bursu sayesinde Amerika ve Kanada’ya giderek alanında en başarılı okullardan tam burs alabilirsiniz. Play Sports Abroad Danışmanlık’ın sunduğu servisler; yurt dışı sporcu bursu danışmanlığı, NCAA (National Collegiate Athletic Association) onaylı Showcase’ler, menajerlik, kariyer danışmanlığı, bireysel antrenmanlar ve sporcu imaj hizmetleri olmaktadır.

Servis sunduğumuz branşlar ise: basketbol, futbol, voleybol, tenis, yüzme atletizm olmaktadır.

yurt-dısı-spor-bursu

Yurt Dışı Sporcu Bursu

Yurt dışı sporcu bursu hizmetleri sunan Play Sports Abroad’un tüm çalışanları ABD ve Kanada’da eğitim ve spor deneyimi yaşamış olan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı da Play Sports Abroad ekibi daha önce bu aşamaları yaşamış olan ve bu süreçte başarılı olan kişilerdir.

PSA ekibi bu deneyimleri danışanlarına 1. Ağızdan aktarmayı ve sporcu öğrencilere seçkin imkanlarla burs sağlamayı amaçlamaktadır. Yurt dışı sporcu bursu danışmanlığı firması kurucuları, ABD’nin şampiyon apoletli okullarından biri olan Bella Vista’da sportif direktörlüğü görevini de yürütmektedir.

Play Sports Abroad aynı zamanda NBA onaylı bir yetenek avcısını bünyesinde bulundurmaktadır. PSA bunun dışında hem yurt içinde hem de yurt dışında çok önemli okul networkü ile faaliyetlerini sürdürerek öğrencilerin kariyerlerinde başarılı olması için doğru adımları atıyor.

Amerika ve Kanada spor bursu sayesinde kariyerinizde yeni ve sağlam bir başlangıç yapabilirsiniz. Ancak burslar için mümkünse 10. Sınıfta başvuru yapmak önemlidir. Bursların sonuçlanması, doğru okulu bulmak ve en verimli bursu almak için 2 sene gerekebilmektedir.