tren +90 (536) 709 14 96 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 A+Live Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, No: 7, Kat 13, İstanbul

Hakkımızda

Play Sports Abroad, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin Amerika’da veya Kanada’da burslu okumasını sağlayan bir yurt dışı öğrenci danışmanlık firmasıdır.

Farkımız: Tecrübemiz

Play Sports Abroad olarak her bir öğrencimizle özel olarak ilgilenmekteyiz. Yaklaşımımız, öğrencilerimizin kariyer yolunu çizmekten daha çok onlarla beraber kariyer yolculuğuna çıkmaktır...

Play Sports Abroad tecrübesi, kurucularımızın sportif burs ile Amerika’da okumasıyla başlamıştır. O günden beri yaşanan tecrübeler, firmamıza, yurtdışı öğrenci danışmanlığı sektöründeki bir çok hatayı birinci elden görme fırsatı yaratmıştır.

Bu hataların tekrarlanmaması, öğrencilerimiz ve aileleri ile aramızdaki kuvvetli bağın temelidir. Amerika’da başladığımız bu serüven, şu an Kanada, Türkiye, İtalya, Almanya ve Avusturya operasyonlarımız ile devam etmektedir.

Günümüze kadar elde ettiğimiz başarılar, müşterilerimizle yarattığımız kuvvetli bağ ile sağlanmıştır; Verilen vaatlerin tutulmaması, bulunduğumuz sektör içerisinde müşteriler tarafından en çok şikayet edilen konu olmuştur.

Play Sports Abroad olarak bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Ailelerin ve çocuklarının geleceğini ilgilendiren hassas bir iş yaptığımızın farkındayız ve her bir adımımızı size raporlayarak bütün sürecin şeffaf olmasını garanti ediyoruz.

Başvuru Sürecini Yönetme100%
Ailelerle Skype Görüşmesi100%
Öğrencilerle Yüz Yüze Görüşme100%
Öğrencilerin Gelişim Takibi100%
Okullarla Görüşme100%
Problemleri Çözme100%

7/24 Danışmanlık

İleri seviye İngilizce bilen danışman ekibimiz, okullar ile anlaşma süreçlerine ve problemlere hızlı çözüm getirmektedir.

Yurt Dışı Ofisi

Amerika, Kanada ve Türkiye dahil olmak üzere 3 ülkede de danışmanlarımız öğrencilerimize yardımcı olmaktadır.

Tam Hakimiyet

Kurucularımızın Amerika’da sporcu bursuyla okuması sayesinde firmamız, yönetmelikler ve başvuru sürecine tam hakimdir.

100% Eşleşme

Hangi okulun hangi profil oyuncuyu talep ettiğini biliyoruz. Partner okullarımızın bize talep ettiği doğrultuda yerleştirme yapmaktayız.

Partner Okullar

New York Knicks Scouting Sertifikasına sahip danışmanlarımızın, Amerika ve Kanada’da geniş bir okul networkü bulunmaktadır.

Burs İmkanı

Sadece yetenekli sporculara değil, yurt dışında spor yapmak isteyen ayrıca akademik başarısı olan her öğrencimiz için burs imkanı mevcuttur.

Doğru yaklaşım her zaman mükemmel sonuçlar getirir...

PSA Vİzyonu

Play Sports Abroad olarak her bir öğrencimizle özel olarak ilgilenmekteyiz. Yaklaşımımız, öğrencilerimizin kariyer yolunu çizmekten daha çok onlarla beraber kariyer yolculuğuna çıkmaktır. Her bir soruna, her bir başarıya ve her adımdaki mutluluğa objektif bir bakış açısıyla müşterimizin gözünden bakabilmek bizim en büyük gücümüzdür.

Doğru yaklaşım, her zaman mükemmel sonuçlar getirir. Play Sports Abroad, bütün bilgi birikimimizi sorunsuz ve mutlu bir süreç yaşamanız için sizlere aktarmaktadır ve müşterilerimiz ne kadar mutlu olursa firmamızın o kadar başarılı olacağının bilincindedir.

Öğrencimizin kariyer planını çizdiğimiz andan itibaren müşterilerimiz bizim için bir ailedir…

Bizimle İletişime Geçin!
0
DANIŞAN SAYISI
0$
BURS MİKTARI
0
TAM BURS
0
AKTİF ÜLKELER

Müşteri Talepleri

Lütfen herhangi bir sorunuz varsa, yorum yapmak istiyorsanız veya PSA hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bize ulaşın.