tr +90 (536) 709 14 96 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 A+Live Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, No: 7, Kat 13, İstanbul

Spor Bursu Nasıl Alınır?

spor-bursu-nasil-alinir

Spor bursu, aktif olarak spor yapan öğrencilerin kariyerlerini oluşturmaları ve eğitim hayatında kolaylık elde etmesini sağlar.

Spor bursu konusunda öncelikli olarak bilmeniz gereken; güvenilir ve referansları iyi firmalarla çalışmak olacaktır. Her öğrencinin özel olarak ele alınması ve doğru şekilde ilgilenilmesi gerekmektedir. Bu sayede sorunsuz ve mutlu bir süreç elde etmek mümkün olur. Öğrencinin kariyer planının çizilmesi için ailenin de dikkate alınması gerekir.

Play Sports Abroad; sporcu ve öğrencilerin başarılarına göre, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada gibi ülkelerde, sporcu bursu ile eğitim hayatlarını tamamlamasını sağlar. Yurt dışı sporcu bursu danışmanlık firması olan Play Sports Abroad, uluslararası networkü sayesinde öğrencilerin kariyerlerine destek olmaktadır.

Yurt Dışı Sporcu Bursu Nasıl Alınır?

Yurt dışı sporcu bursu elde etmek için Play Sports Abroad Danışmanlık servislerinden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda National Collegiate Athletic Association onaylı olan Showcaseler, menajerlik, kariyer danışmanlığı, bireysel antrenmanlar ve sporcu imaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Basketbol, futbol, voleybol, tenis, yüzme ve atletizm alanlarında öğrenciler tam bursu şekilde üniversite okuma imkanı yakalamaktadır. Yurt dışı sporcu bursu danışmanlığı , ABD ve Kanada’da eğitim ve spor deneyimine sahip olan profesyoneller tarafından verilmektedir.

Burs deneyimlerini daha önce yaşamış ve bu süreçte başarılı olmuş kişiler tarafından, gelecek nesillere yardım ve destek amacıyla kurulmuş olan Play Sports Abroad, öğrencilerin seçkin imkanlarla burs almasını sağlamaktadır.

Amerika ve Kanada Spor Bursu 

Amerika ve Kanada gibi eğitim alanında seçkin ülkelerde burs almak için Play Sports Abroad danışanları tüm referanslarını paylaşmaktadır. Play Sports Abroad kurucuları ABD’nin şampiyon apoletli okullarından biri olan Bella Vista’da sportif direktörlüğünü de yapmaktadır.

Kanada’da Quebec şehri tarihindeki ilk Amerikan okullarının basketbol seçmeleri de Play Sports Abroad tarafından yapılmaktadır. Play Sports Abroad tüm bilgi birikimini öğrencilere aktarmakta ve sürecin başarılı geçmesi için yol göstermektedir.

İleri seviyede İngilizce bilen profesyonel danışma ekibi okullar ve anlaşma süreçleri ile ilgili tüm adımları başarılı ve hızlı şekilde tamamlamaktadır. Amerika, Kanada ve Türkiye’de öğrencilerin spor bursu alarak başarılı bir kariyer planı oluşturması sağlanmaktadır.

Leave a Reply