tren 0535 292 51 59 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 Kozyatağı Mh., Çardak Sk., Şaşmaz Sitesi, B-2, No: 4/18, Kadıköy

PROFESYONEL VIDEO HIGHLIGHTS HAZIRLAMA

Video Highlight'ını Bizimle Paylaş!

VIDEO HIGHLIGHTS

Sporcuların seviyesini kanıtlamak için çok etkili bir araç konumunda bulunan Highlights videolar, oyuncunun müsabakalardaki görüntülerinin bir araya getirilmesiyle oluşur.

PSA olarak tüm spor dallarında, başta Amerikan ve Kanada Üniversiteleri’nin dikkate aldığı video standardları çerçevesinde profesyonel müsabaka highlight videoları hazırlıyor, danışanlarımızın seçkin imkanlarla burs alma şansını artırıyoruz.

Highlights video oyuncunun maçlarda oynadığı görüntülerin bir araya getirilmesiyle oluşur.

Highlights videolarına neden zaman ayırmalısınız?

  • Sporcunun seviyesini kanıtlamak için çok etkilidir.
  • İnternete yüklenen bu videolar Amerikalı koçlar tarafından izlenebilir.
  • Amerika’lı koçlar tarafından keşfedilme şansınız artar.

Bir sporcunun yurt dışında burs alabilmek için en çok ihtiyaç duyacağı şey bir “highlights” videosudur. Highlights videoları sporcuların, Amerikalı koçlara yeteneklerini gösterebilmeleri için çok büyük bir fırsattır.

PSA, size highlights videoları konusunda nasıl yardımcı olabilir?

  • Sporcuların burs şanslarını artırmaları için highlights video yaparken bizden servis almalari çok etkili olur.
  • Her türlü spor dalında Amerikan ve Kanada Üniversiteleri’nin önem verdiği video standardlarına göre ayarlamalar yapıyoruz ve bu şekilde burs alma şansını artırıyoruz.
  • Bizden highlights servisi alan ögrenciler, PSA’in YouTube kanalında paylaşılma hakkı kazanıyor. Bu sayede oyuncuların koçlar tarafından keşfedilme şansı artıyor.

HIGHLIGHTS VİDEO'ları ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

HIGHLIGHTS VİDEO'su neden gerekiyor?

Bir sporcunun highlights videosu yoksa karşılaşacağı sorunlar:

• Üniversitelerden atletik burs alma imkani olmaz.

• Lise yerleştirmelerinde öğrencinin atletik (spor) seviyesine uygun okulun bulunması çok zorlaşır çünkü yabancı koçlar oyuncuları görmeden ya da highlights videolarını izlemeden burs teklifi vermekte zorlanmaktadırlar.

HIGHLIGHTS VİDEO'sunda neler önemli?

Highlights videosu, sporcunun müsabaka görüntülerini özetleyen ortalama 3-5 dakikadan oluşan bir videodur. Sporcunun müsabakalarından elde edilen maç videoları editlenip özetlere bölünür ve sporcunun iyi olduğu yönler ön plana çıkarılır.

PSA, her spor dalında, üniversite koçlarının hangi detaylara önem verdiğini, öğrencilerin highlight videolarından ne tarz beklentileri olduğunu biliyor ve bunları göz önünde bulundurarak highlights videoları editliyor. Highlights editleme servislerimiz, sizi Amerika’lı koçlara daha iyi tanıtmamıza yardımcı olacaktır.

HIGHLIGHTS VİDEO çekmekte zorlanıyorum, bunun için servisleriniz var mı?

Eğer video çekmekte zorlanıyorsanız, bize ulaşıp bu servisimizi satın alabilirsiniz. Highlights video çekimlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.