tren +90 536 709 14 96 P.tesi. - C.tesi: 08:30-19:00 A+Live Ataşehir, Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, No: 7, Kat 13, İstanbul

PARTNERLERİMİZ VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Play Sports Abroad olarak, danışanlarımıza kusursuz hizmet sunabilmek adına, gerek yurt içi gerek yurt dışında her biri kendi sektörünün lideri olan kurum, kuruluş ve organizasyonlar ile çözüm ortaklıklarımız söz konusu.

Bella Vista College Prep, Arizona - USA

Bella Vista College Hazırlık NCAA spor bursları almak isteyen birinci sınıf sporcular için önerilen okulumuzdur. NCAA onaylı bir okul olduğundan, 2012’den beri sürekli olarak NCAA okullarına sporcular veriyoruz. PSA ile Bella Vista arasındaki ortaklık resmen 2018’de başladı.

Groupe Bemesa Consulting Group, Quebec City, Quebec, Canada

Groupe Bemesa, girişimcilere projelerini başlatmalarını ve geleceklerine yatırım yapmalarını öneren bir danışmanlık grubudur. Uzmanlık alanları arasında etkinlik yönetimi, proje planlama ve insan kaynakları hizmetleri bulunmaktadır.

Lowkey Media, Video Production & Editing - Bangor, ME

Lowkey Media, PSA’nın müşterilerine öne çıkan ihtiyaçları için hizmet veren bir video prodüksiyon şirketidir. Hazırlanan highlight videolar, antrenörler tarafından oldukça tercih edilme ve daha fazla burs alma şansınızı artıracak.

ALME Projects - Medya ve Pazarlama Danışmanlığı, İstanbul, Türkiye

ALME Projects, kendi sektöründe en iyi şirketlerin başında gelmektedir. Ortağımız, müşterilerimize medya ve pazarlama anlamında eşsiz hizmetler sunmamıza yardımcı olur. Gerçek şu ki, hiçbir şirket bilgi teknolojisi çağında kendi başına hayatta kalamaz.

Prodigy Prep, Post-Grad School, Orlando - USA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida (Orlando) eyaletinde bulunan Prodigy Preparatory Academy, basketbol odaklı yüksek seviyeli sporcular için önerilen yüksek lisans okulumuzdur. Prodigy Preparatory Academy, uluslararası sporcu alımları için PSA’yı seçti.